Hotel Zajazd Celtycki zlokalizowany jest w okolicach Krakowa, Wieliczki i Niepołomic, czyli w najbliższych okolicach jednych z najciekawszych pod względem atrakcji turystycznych miejsc nie tylko w Małopolsce, ale i w całym kraju.

Hotel Zajazd Celtycki w miejscowości Zakrzów w gminie Niepołomice znajduje się kilka kilometrów od Niepołomic oraz Wieliczki, a zarazem zaledwie około 10 kilometrów od Krakowa. Tak dogodne położenie w okolicach Krakowa i innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości Małopolski decyduje o tym, że hotel jest doskonałym miejscem noclegowym dla osób chcących zwiedzać atrakcje turystyczne okolic Krakowa.

Hotel dysponuje wygodnymi pokojami dla 1-4 osób, restaurację oraz przestronny parking. Zlokalizowany jest w spokojnej okolicy w otoczeniu lasu, co czyni Zajazd Celtycki doskonałym miejscem na odpoczynek po aktywnym dniu zwiedzania zabytków Krakowa, Niepołomic, Wieliczki czy wycieczkach po znajdujących się niedaleko górach.

Zapraszamy na stronę internetową hotelu Zajazd Celtycki znajdującą się na stronie internetowej www.hotelzajazdceltycki.pl. Na stronie internetowej znajdziecie zdjęcia oraz opis pokojów hotelowych oraz całą ofertę hotelu, który oprócz noclegów zajmuje się organizacją konferencji, eventów, czy wesel.