Firma Demiwash Marcin Wirgowski zajmuje się usługami związanymi z myciem wysokociśnieniowym i ekologicznym. Firma działa na terenie miasta Olsztyn oraz na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Firma Demiwash zajmuje się szeroko pojętymi usługami mycia i czyszczenia różnych powierzchni metodami ekologicznymi i wysokociśnieniowymi. Swoją ofertę Demiwash kieruje głównie do firm i instytucji z Olsztyna oraz innych miejscowości woj. warmińsko-mazurskiego. Ale nie tylko. Demiwash świadczy swoje usługi także dla osób prywatnych i wykonuje zlecenia mycia i czyszczenia również w innych regionach Polski, także tych bardziej oddalonychod Olsztyna i Warmii i Mazur.

W zakresie usług mycia i czyszczenia ekologicznego / wysokociśnieniowego oferowanych przez firmę Demiwash.pl znajdują się, między innymi:

  • mycie fotowoltaiki (paneli fotowoltaicznych, słonecznych)
  • mycie i czyszczenie okien, także mycie elewacji szklanych
  • mycie innych powierzchni szklanych wewnątrz budynków
  • czyszczenie terenów zewnętrznych – na przykład mycie kostki brukowej
  • mycie wiat przystankowych
  • mycie pojazdów ciężarowych oraz maszyn rolniczych
  • a także czyszczenie innych zabrudzeń usuwanych za pomocą zastosowań wysokociśnieniowych.

Firma Demiwash zapewnia wysoką jakość oferowanych usług oraz pełen profesjonalizm. Firma może się pochwalić licznymi certyfikatami, które potwierdzają profesjonalizm wykonywania usług mycia i czyszczenia, a także rzetelność jako godnego zaufania kontrahenta biznesowego. Firma posiada, między innymi, Certyfikat IBK „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”, Certyfikat „BRAVOS” dla autoryzowanego wykonawcy mycia wodą demineralizowaną za pomocą systemu IONIC oraz Certyfikat „Akademii Profesjonalnego Sprzątania”.

Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie przy Al. Sikorskiego 17. Pełna oferta firmy Demiwash znajduje się na stronie internetowej: www.demiwash.pl